About Us

Müşteri memnuniyeti ve yenilikçilik, stratejik önceliklerimizdendir. Bu özellikle misafirlerimizin kaliteli ve güvenilir hizmet almalarını sağlamaktadır. Özellikle profesyonel ekip çalışmasıyla Türkçe , İngilizce ve Rusça dillerine hakim personeli ile 7/24 hizmet sağlanmaktadır. AirportGoTaxi, misafirleri için kesintisiz 7/24 iletişim noktası olmakla beraber Havaalanı, Transfer Hizmetleri konusunda da, hizmet sağlayıcı ağı ile güçlü bir donanıma sahiptir. Uluslararası Partnerlerimizle, uluslararası normlarda, yani tüm ülkelerde aynı koşullarda sunulan hizmet kalitesini beraberinde sunmaktadır.

Karşılama Hizmeti:

Uzman ekibimiz sizi havaalanındaki terminal çıkışında, isminizin yazılı olduğu Pano aracılığı ile karşılayacak. Bagaj ve valizleriniz araca kadar taşıma işlemleri yapılarak rahat ve kısa yolculuk geçirmeniz sağlanacak. Tüm bu transfer hizmetleri yabancı dil bilen (Almanca, İngilizce ve Rusça) güler yüzlü araç şoförleri ile güvenli ve zamanında gerçekleştirilir.

Transfer Hizmetleri:

7/24 olarak gerçekleştirilen transfer hizmetlerimiz havaalanında karşılama, gideceğiniz yere ulaştırma ve uğurlama hizmetlerini kapsamakla beraber yapacağınız yolculuklara ekonomik koşullarla ve tam zamanında ulaşmanızı sağlamaktadır. Transfer araçları tüm misafirlerin gidecekleri konaklama birimlerine (Ev, otel, pansiyon veya belirtecekleri bir noktaya kadar) götürmektedirler. Transferlerde kullanılan tüm araçlar klimalı ve konforlu olup, transferler misafirlerin uçak varış saatlerine göre organize edildiğinden havalimanlarında bekleme süresi yoktur.